OPTIBEEF GDF

×

Chybová zpráva

Deprecated function: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in include_once() (line 20 of /var/www/clients/client14/web38/web/includes/file.phar.inc).

Krmná dávka ve výkrmu skotu s přídavkem OPTIBEEF; pro ziskový výkrm a nejlepší kvalitu masa.

OPTIBEEF v krmné dávce ve výkrmu skotu, přírodní promotér růstu.

Výkrmci skotu mohou profitovat z přípravku OPTIBEEF jako přídavku do krmiva ve výkrmu. OPTIBEEF je vysoce sofistikovaný přírodní mikrovýživový produkt přidávaný do krmné dávky ve výkrmu skotu k dosažení maximální užitkovosti ve výkrmu. Tento mikrovýživový přípravek se přidává do krmné dávky od 150 kg živé hmotnosti s cílem zlepšit fungování metabolismu, stimulaci imunitního systému, kontroly trávení. 

OPTIBEEF zlepšuje výkonnost ogranismu díky následujícím efektům:
 

  • Plná stabilita trávení ve výkrmu skotu: Celý proces trávení je plně pod kontrolou a dovoluje podávat vysoce koncentrovanou krmnou dávku již od počátku výkrmu. Není tudíž nutné provádět postupný přechod jako prevenci zažívacích potíží.
    Výsledkem zlepšení kvality trávení je, že exkrementy jsou více kompaktní a obsahují menší koncentraci těžkých kovů. Zvířata tak žijí v lepším stájovém prostředí.
  • Zvířata ve výkrmu dosahují vyššího výkonu metabolismu: OPTIBEEF je přírodní promotér růstu, jež zajišťuje optimální konverzi krmiva a maximalizuje denní přírůstek
  • Silnější imunita: krmná dávka ve výkrmu skotu s přídavkem OPTIBEEFposiluje imunitní systém zvířat, což má přímý vliv na zdravotní stav. Lepší obranyschopnost organismu snižuje veterinární náklady.
  • Nejlepší kvalita hovězího masa: výborné fungování imunity, trávení a celého metabolismu automaticky zlepšuje kvalitu produkované svaloviny ve všech důležitých aspektech.

OPTIBEEF ingredience pro vyšší výkonnost ve výkrmu:

  • Kombinace extraktů kvasinek: zlepšení trávení a stimulace imunitního systému. 
  • Rozvětvené polypeptidové řetězce, bioaktivní aminokyseliny, peptidy a polynenasycené mastné kyseliny: zlepšují výkonnost metabolismu zvířat a redukují negativní vlivy způsobené stresovými reakcemi.
  • NUTRIMIN: speciální přípravek s obsahem zeolitu, jež je bohatý na clinoptilolit pro detoxikaci organismu a absorpci mykotoxinů.

Dávkování:

  • 2.5 až 5 kg/t koncentrovaného krmiva

Chci více informací