Volejte dnes

CAT GUARD

Krmení pro kočky s přídavkem CAT GUARD mikrovýživa pro lepší imunitu a zdraví

Nejlepší krmení pro kočky s CAT GUARD

Kvalitní krmivo pro kočky má přímý vliv na lepší zdraví koček, vyšší odolnost proti nemocem a také ovlivňuje délku života kočky. CAT GUARD je speciální mikrovýživa od firmy HOKOVIT vytvořená jako přídavek do krmiva pro kočky s cílem posílit jejich imunitní systém, regulovat trávení, zlepšit fungování metabolismu a snížit negativní vlivy stresu.

CAT GUARD nabízí následující výhody po přidání do krmiva pro kočky:

  • Vyšší uroveň imunity: díky stavebním složkám imunitního systému v tomto produktu mikrovýživy, dokážeme stimulovat vlastní mechanismus obranyschopnosti koček, a tak dosahujeme vynikající odolnosti koček proti patogenům.
  • Lepší trávení: produkt obsahuje specifické mikrovýživové složky extrahované z kvasinek a rostlin, jež stimulují trávící systém a redukují dietetické problémy.
  • Optimalizuje metabolické funkce: mikroživiny podporují správnou funkci celého organismu, bez ohledu na plemeno kočky nebo úroveň požadované výkonnosti. CAT GUARD zajišťuje správnou funkci metabolismu, a tak jsou zvířata vždy ve vynikajícím zdravotním stavu.
  • Méně stresovaná kočka: mikroživiny obsažené v CAT GUARD snižují negativní vlivy stresu, jimž musí domácí kočka čelit.

CAT GUARD pro vyšší imunitu a výkonnost:

  • Rozvětvené polypeptidové řetězce, bioaktivní aminokyseliny, peptidy a polynenasycené mastné kyseliny: zlepšují výkonnost metabolismu a redukují negativní vlivy způsobené stresovými reakcemi.
  • Kombinace frakcí extraktů z kvasinek: zlepšuje se trávení a stimuluje imunitní systém.
  • Premium Colostrum: pro zlepšení slizniční imunity.

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a mi se co nejdříve ozveme