Volejte dnes

Špičkové prodikty pro výživu zvířat

Švýcarská společnost HOKOVIT, patřící do uskupení firem HOFMANN NUTRITION AG, již od roku 1962 vyvíjí unikátní mikroživiny a systémy jejich použití pro hospodářská zvířata.

Mikroživiny HOKOVIT zvyšují produkci mléka, masa a vajec, posilují imunitu zvířat, stimulují trávicí systém a snižují negativní účinky způsobené stresem, což má v důsledku pozitivní vliv na ziskovost farem. Prostřednictvím firemní strategie praktikované již několik desetiletí se Hokovit stal úspěšným výrobcem a prodejcem produktů v oblasti výživy zvířat, krmných aditiv a mikroživin pro všechny druhy a kategorie hospodářských zvířat. HOKOVIT produkty jsou vyráběny podle dnes nejvyšších praktikovaných standartů kvality v state-of-the-art na high-tech zařízeních. Z naší centrály v Bützbergu (Švýcarsko) zabezpečujeme jak technické, tak komerční zázení našim zákazníkům na celém světě.

Zdarma zpracujeme nabídku přímo pro vaši farmu dle jednotlivých druhů a kategorií chovaných zvířat. Kontaktujte našeho českého zástupce:  Ing. Jiří Aust, Ph.D.