Volejte dnes

Krmivo pro drůbež

Krmivo pro drůbež s přídavkem HOKOVIT přírodních mikroživin prokazatelně zlepšuje výkon v chovu drůbeže ve smyslu vyšší snážky, zkrácení doby výkrmu, zlepšení zdraví drůbeže, snížení veterinárních nákladů a optimalizaci konverze krmiva díky:

  • Lepšímu imunitnímu systému: krmivo pro drůbež s přídavkem HOKOVIT mikroživin zajišťuje potřebu obranných látek již od vylíhnutí. Kuřata jsou tudíž v lepším zdravotním stavu a chovatel vynaloží méně nákladů za léčbu.
  • Zvýšením výkonnosti metabolismu: HOKOVIT mikroživiny umožňují drůbeži optimální konverzi živin z krmiva a tak plně využít svůj růstový potenciál. To je klíčový faktor úspěšného chovu drůbeže.
  • Lepší stravitelnosti: krmivo pro drůbež s přídavkem HOKOVIT mikroživin je koncipováno tak, že kejda je v požadované konzistenci a tudíž stájové prostředí má optimální mikroklima. Vyprodukovaná vejce jsou čistá a pro zákazníka atraktivní.
  • Méně stresu: chovy drůbeže mají vysoký stupeň stresové zátěže zvířat, jež má přímý vliv na výkonnost a ziskovost chovu. HOKOVIT mikroživiny pro drubežářství obsahují speciální přírodní ingredience, které uvolňují stres a a snižují jeho negativní vliv na produkci.

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a mi se co nejdříve ozveme