Volejte dnes

PORK GUARD

Optimální konverze krmiva s přídavkem PORK GUARD do krmných směsí pro vykrmovaná prasata.

Zdraví prasat a výkonnost ve výkrmu za použití PORK GUARD.

Optimalizace konverze krmiva a rovněž také zlepšení zdravotního stavu prasat jsou hlavními cíly ve výkrmu prasat. PORK GUARD působí na imunitní systém, metabolismus, reguluje proces trávení a reakce na stres. Všechny tyto procesy mají přímý vliv na ekonomiku chovu, jelikož prasata lépe využívají živiny, mají nižší spotřebu léčiv a lepší kvalitu masa.

  • Zlepšuje zdravotní stav prasat: PORK GUARD působí na imunitní systém prasat tak, že u nich posiluje jejich vlastní obranné mechanismy, a tím brání negativnímu působení patogenů.
  • Přímý vliv na trávení zlepšuje konverzi krmiva, mikroflóra trávícího traktu je neustále stimulovaná a využití krmiva je na maximální úrovni.
  • Přírůstek a konverze vykrmovaných prasat jsou významně ovlivněny stresem způsobeným počtem prasat v kotci, mikroklimatem ve stáji, veterinárními zákroky, krmením. Prasata tak nejsou schopná v plné míře využít svůj genetický potenciál. PORK GUARD obsahuje složky, které minimalizují tyto negativní vlivy ovlivňující přírůstek a zdraví.

PORK GUARD ingredience pro vynikající užitkovost.

  • Bylinné a rostlinné extrakty: podpora tvorby enzymů a zlepšení zdravotního stavu vykrmovaných prasat.
  • NUTRIMIN: speciální přípravek s obsahem zeolitu, jež je bohatý na clinoptilolit pro detoxikaci organismu a absorpci mykotoxinů.

Dávkování:

 

  • 2 kg/t do krmiva pro vykrmovaná prasata.

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a mi se co nejdříve ozveme