Volejte dnes

VEAL PRO CONCENTRATE

IMUNITA, UŽITKOVOST, TRÁVENÍ A SNÍŽENÍ NÁKLADŮ NA LÉKY U TELAT.
Přídavek speciálních mikroživin VEALPRO do krmných dávek pro telecí telata podporuje výkonnost zvířat posílením imunitního systému, optimalizací metabolismu a regulací trávení. VEALPRO působí v mléčných náhražkách a koncentrovaných krmivech pro telecí telata takto:

Stimuluje trávení telecích telat: aby telecí telata dosáhla svého plného růstového potenciálu, musí být krmivo optimálně stráveno a vstřebáno. Mikroživiny VEALPRO stimulují růst gastrointestinální flóry.
Podporuje metabolismus: Mikroživiny VEALPRO stimulují metabolismus a růst. To se projevuje lepší konverzí krmiva a vyššími denními přírůstky zvířat.
Posiluje imunitní systém: VEALPRO obsahuje látky stimulující imunitu. Proto se při použití mikroživin VEALPRO jako doplňku v mléčných náhražkách a koncentrovaných krmivech pro telata rozvíjí jejich obranný systém a podporuje se jejich imunitní reakce.
Snižuje náklady na léčbu: protože se zlepšuje imunitní odpověď, jsou telata lépe vybavena k tomu, aby odolávala tlaku nemocí. To snižuje náklady na léčbu a vede k menšímu počtu úhynů a zvířat vyžadujících zvláštní péči. Pokud je léčba přesto nutná, reakce zvířat je mnohem lepší a zvířata se mnohem rychleji zotavují.

 

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a mi se co nejdříve ozveme