Volejte dnes

VEALPRO CONCENTRATE

IMUNITA, UŽITKOVOST, TRÁVENÍ A SNÍŽENÍ NÁKLADŮ NA LÉKY U TELAT.

Přídavek speciálních mikroživin VEALPRO CONCENTRATE do krmných dávek pro výkrm telat podporuje výkonnost zvířat posílením imunitního systému, optimalizací metabolismu a regulací trávení. VEALPRO CONCENTRATE působí v mléčných náhražkách a koncentrovaných krmivech pro telecí telata takto:

  • Stimuluje trávení výkrmovaných telat: aby telata ve výkrmu dosáhla svého plného růstového potenciálu, musí být krmivo optimálně stráveno a vstřebáno. Mikroživiny VEALPRO CONCENTRATE stimulují růst gastrointestinální flóry.
  • Podporuje metabolismus: Mikroživiny VEALPRO CONCENTRATE stimulují metabolismus a růst. To se projevuje lepší konverzí krmiva a vyššími denními přírůstky zvířat.
  • Posiluje imunitní systém: VEALPRO CONCENTRATE obsahuje látky stimulující imunitu. Proto se při použití mikroživin VEALPRO CONCENTRATE jako doplňku v mléčných náhražkách a koncentrovaných krmivech pro telata rozvíjí jejich obranný systém a podporuje se jejich imunitní reakce.
  • Snižuje náklady na léčbu: protože se zlepšuje imunitní odpověď, jsou telata lépe vybavena k tomu, aby odolávala tlaku nemocí. To snižuje náklady na léčbu a vede k menšímu počtu úhynů a zvířat vyžadujících zvláštní péči. Pokud je léčba přesto nutná, reakce zvířat je mnohem lepší a zvířata se mnohem rychleji zotavují.

Dávkování:

  • Příměs do mléka, mléčné náhražky a koncentrovaného krmiva pro telata
  • Dávkování v souladu s krmným systémem a krmným plánem

 

Kontaktní formulář

Vyplňte formulář a mi se co nejdříve ozveme